החלום שלכם היה, מאז שאתם זוכרים את עצמכם, להיות עצמאים מבחינה כלכלית? אתם תוהים איך יכול להיות שהגעתם לחובות כאלה ואתם לא באמת יודעים מה לעשות בנידון? אם כך, כדאי שתדעו שבניית מסגרת לכיסוי כל החובות זה הצעד הנכון. זה לא משנה כמה נדמה לכם שהמצב נוראי או שאתם לא יודעים מאיפה להתחיל את ההתמודדות עם הסיטואציה, כי בכל מקרה בניית מסגרת לכיסוי חובות זה צעד חשוב. בנוסף לכך שאתם צריכים מסגרת ריאלית שתוכלו לעמוד בה ובמקביל לנהל את חיי היומיום שלכם, חשוב שתבינו: להמשיך להתעלם מהמצב זה לא מה שיעזור.

לצורך בניית מסגרת לכיסוי חובות כדאי לפנות לעו”ד מתאים

כל מה שקשור לבניית מסגרת לצורך כיסוי חובות דורש ניסיון, היכרות עם החוק ומקצועיות. לכן ברור מדוע אומנם רואה חשבון יוכל לעזור לכם עם הצד הכלכלי של הדברים, אך לא תוכלו לוותר גם על שירותיו של עו”ד מתאים. בעזרת עו”ד תוכלו לבצע בניית מסגרת לכיסוי חובות שתוציא אתכם מהמצב שאליו הגעתם ולכן יש חשיבות לשאלה באיזה עו”ד אתם בוחרים. ההמלצה שלנו היא לאתר עו”ד:

  • שיש לו לא מעט ממליצים
  • שזמין לטפל בתיק שלכם עוד היום
  • שעושה עליו רושם של איש מקצוע רציני

אומנם זה נכון שגם אחרי שתתבצע עבורכם בניית מסגרת לכיסוי חובות החיים לא יהיו פשוטים, כי תצטרכו לשלם על כך, אבל מצד שני, פשוט אין לכם כל ברירה אחרת, אז למה אתם מחכים?

מתי הכול יהיה מאחוריכם?

חשוב להבין שבנייה של מסגרת כזו או אחרת לכיסוי חובות זה שלב הכרחי בדרך לשיקום כלכלי. כמו כן, בהתאם לאותה בניית מסגרת לכיסוי חובות תקבלו גם את התשובה לשאלה תוך כמה זמן תוכלו להתחיל חיים חדשים. לשלם חובות זה אף פעם לא תענוג גדול, אך אם יש משהו שלמודי הניסיון יוכלו לספר לכם, זה שחובות הם כמו כדור שלג. זה אומר שאם לא מטפלים בהם בזמן הם הולכים וגדלים ולכן לא מומלץ להמשיך לטמון את הראש בחול.