לאורך חיינו אנו חשופים למקרי רשלנות רפואית במקומות רבים בהם אנו נעזרים בשירותים רפואיים: בקופות החולים, בתי החולים, וברפואה הפרטית. כאשר אתם חושבים כי נפלתם קורבן לרשלנות רפואית, עליכם להתייעץ ראשית עם עורך דין מנוסה בתחום, על מנת להבין את סיכויי ההצלחה של התביעה. באתרו של עו"ד שמואל קשיוב תוכלו למצוא את מלוא המידע הנחוץ לכם: http://www.s-klaw.co.il/

כאשר לקחתם החלטה להגיש תביעה בגין רשלנות רפואית, עליכם לעשות סקר שוק מעמיק לפני, ולוודא כי אתם שוכרים את שירותיו של עורך דין מקצועי ומיומן בתחום, שאכן יוכל להביאכם לכדי הצלחה בתביעה וניצול מלא של זכויותיכם.
למקצוע עריכת הדין תתי תחומים והתמחויות רבות, ולכן, לא כל עורך דין המתעסק בנזקי גוף אכן יכול לייצגכם בתביעה בגין רשלנות רפואית. על עורך הדין להיות בעל ניסיון רב בתחום, שכן מעבר לידע המשפטי הנחוץ, יש צורך גם בידע רפואי ובקשרים עם מומחים רבים שיוכלו לתת את הערכותיהם וחוות דעתם על ההתנהלות של הצוות הרפואי בתביעה שלכם, ולהוכיח כי אכן נפל פגם בהתנהלותם, וישנו קשר ישיר בין הפגיעה והנזק שנגרם למטופל לבין ההתנהלות במקרה.
תביעות בגין רשלנות רפואית נחשבות לתביעות מורכבות, מכיוון שהתביעה מתנהלת לרוב אל מול גופים גדולים כמו חברות הביטוח, קופות החולים, ובתי החולים, ויש צורך להמציא מסמכים רבים ואבחנות אשר מאששות כי אכן הנזק שנגרם לכם נגרם בגין התנהלות רשלנית. משרד עורכי דין בעל ניסיון רב בתחום יוכל לקשר אתכם למומחים להם אתם זקוקים, וחוות דעתם תוכל לתרום להצלחת התביעה.
ראשית עליכם לפנות לייעוץ, לבדוק את התביעה בפן המשפטי ובפן הרפואי ואת סיכויי הצלחתה. בפגישת הייעוץ תבינו את האופציות העומדות לפניכם, תקבלו הנחיות להמשך, ותבינו מה גובה שכר הטרחה שיגבה מכם. במשרדו של שמואל קשיוב לא גובים כסף עבור שיחת ההתייעצות, על מנת שתוכלו לקבל החלטה מושכלת בבחירתכם את עורך הדין שייצג אתכם, ותבינו האם אופן עבודתו מתאים לכם או לא.
למידע נוסף ולצורך התייעצות אתם מוזמנים להיכנס לאתר: http://www.s-klaw.co.il/